Ціна закупівлі 1 тонни ріпаку на елеваторах компанії «G.R. Agro»

Актуальні ціни 18.04.2021

* Ціна дійсна при відповідністі товару базисним показникам.

Базисні показники якості ріпаку

Закупівельні ціни на основні сільськогосподарські культури вказані за умови відповідності товару базисним показникам за якістю.

Якісні показники ріпаку на елеваторах G.R. Agro:

 • Вологість,% – не більше 8,0
 • Сміттєва домішка,% – не більше ніж 2,0
 • Ерукова кислота,% – не більше ніж 2,0
 • Глюкозинолати, ммоль / г – не більше ніж 25
 • Масова частка олії на сиру речовину,% – не менш 42
 • Масляна домішка,% – не більше 8
 • Без ГМО.  Зараженість шкідниками або карантинними об’єктами не допускається.

Аналіз ріпаку на якість здійснюють на основі таких властивостей:

– органолептичних – колір, запах і смак, які визначаються органами почуттів,

– фізичних – визначають розмір зерна, його наповненість, щільність, засміченість і зараженість,

– хімічних – вологість, кислотність, наявність глюкозинолатів і т.д.

За основними якісними показниками ріпаку визначають його товарну придатність – експортна партія або продаж на внутрішній ринок.

Фактори ціноутворення купівлі-продажу ріпаку

У процесі формування ціни на ріпак майже не беруть участь вітчизняні переробники, так як практично весь обсяг врожаю йде на світовий ринок.

Виробникам, які вирішили вирощувати рапс, необхідно брати до уваги – ціна в Україні на нього може бути досить нестабільною.  Важливим фактором, що впливає на ціну ріпаку, є співвідношення обсягів попиту експортерів і обсягів пропозиції українських фермерів.

Для того, щоб не зазнати серйозних збитків, необхідно постійно вивчати і моніторити ринкові ціни на даний продукт: не всі фермера – виробники рапсу готові цим займатися.

В цьому випадку радимо звернутися по допомогу до фахівців «G.R.  Agro», які запропонують вам вигідні актуальні ціни на внутрішньому ринку, або, при продажу на експорт, займуться документальним супроводом угод.

Транспортування ріпаку

При зборі врожаю ріпаку питання «Як його вигідно транспортувати?»  стає дуже актуальним, адже для ефективної і прибуткової діяльності підприємств необхідна правильна настройка логістичного ланцюга.

Як відомо, при транспортуванні зернових вантажів, особливо ріпаку, автомобільним транспортом власники вантажу постійно стикаються з втратами зерна.  Це явище, на жаль, неминуче, тому що  при переміщенні зерна в процесі транспортування і вивантаження має місце його пробудження.  Таким чином, втрат зерна при транспортуванні не уникнути, але необхідно їх будь-яким чином мінімізувати.

Безпроблемно здійснити перевезення зерна до кінцевого одержувача вам допоможе «G.R. Agro» – група компаній з надання послуг зберігання, транспортування та продажу, яка вирішить всі питання, пов’язані з організацією процесу реалізації – від поставки до розрахунку.

Переваги роботи з компанією «G.R. Agro».

 • Представленість компанії на внутрішніх і зовнішніх ринках дає можливість формувати і своєчасно оновлювати найвигідніші ціни на основні культури для виробників сільськогосподарських культур.
 • Надаємо швидкий сервіс по акредитації та формування договірної бази для постачальників сільськогосподарської продукції.
 • Гнучкість у прийнятті рішень в питаннях закупівлі і поставки на елеватори.
 • Присутність у всіх регіонах України.  Оперативне узгодження контрактів і оплат.
 • Наявність власного логістичного парку забезпечує оперативну поставку автотранспорту під навантаження.  Як наслідок, оперативне надання передоплати за партію за контрактом.
 • Лояльні ціни на послуги елеваторів: тарифи на приймання, очищення, сушіння, зберігання і відвантаження товару.
 • Надання можливості продажу товару на елеваторах компанії «G.R.  Agro »мультинаціональним компаніям і переробникам сільськогосподарської продукції.
 • Забезпечуємо повний цикл продажу товару «від поля до порту» на умовах: EXW, FCA, CPT, DAT, DAP, FOB.
готові до вигідної співпраці?
Подзвонити Подзвонити Написати